Most recent videos

Loading...

Saturday, January 9, 2010

دفتر نماینده ولی فقیه در استان یزد به آتش کشیده شد

سایت کلمه : بعد از ظهر امروز (جمعه)عدهای از افراطیون و عوامل خودسر اقدام به آتش زدن در دفتر شهید آیتالله صدوقی و همچنین دفتر نماینده ولی فقیه در استان یزد کردند.

به گزارش «پارلماننیوز»، در پی تعلل دستگاههای امنیتی و انتظامی در شناسایی و برخورد با عوامل توهین کننده به حجت الاسلام محمدعلی صدوقی، نماینده ولی فقیه در استان یزد و امام جمعه یزد که در راهپیمایی عاشورائیان در شهر یزد برخی از عوامل خودسر و شناخته شده، این عده امروز دست به عمل افراطی و توهینآمیز دیگری کردند.

بعد از خطبههای امروز نماز جمعه یزد، آیتالله صدوقی که هیچ اشاره به اهانتهای صورت گرفته در راهیمایی عاشورائیان در یزد توسط عده قلیلی نکرد، این افراد درب دفتر آیتالله صدوقی که دفتر سومین شهید محراب نیز هست را به آتش کشیدند.

گفتنی است، محمدرضا تابش، نماینده اردکان و دبیرکل فراکسیون خط امام(ره)مجلس پیش از این در نامهای خطاب به علی لاریجانی خواستار شناسایی، برخورد و جلوگیری از این اقدامات افراطی شده بود.

یاداور میشود در هفتههای اخیر در کشور حملات به نظر سازماندهی شدهای توسط افراطیون به بیت آیتالله دستغیب، دفتر نصرالله ترابی و همچنین دفتر مرجع بزرگ جهان تشیع، حضرت آیتالله العظمی صانعی انجام شده است.


عکس از ارشیو

No comments:

Post a Comment